Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Vlasta Handzelová: Otisky

13. 4.-3. 5. / Galerie Ščigol / Malba

Do 3.5.2021 (dopoledne) bude ve Ščigol Gallery, Husinecká 17, Praha 3, přístupná zajímavá výstava obrazů Vlasty Handzelové: Otisky. Kurátorka výstavy: Ivana Beranová.

Galerie otevřena každé Út a Čt, vždy 14-18h. Prohlídky jsou individuální za dodržení stávajících epidemiologických pravidel.
Návštěvu mimo tyto dny lze sjednat na telefonu 724 249 557.

Vlasta Handzelová se narodila 6. 5. 1967 v Praze. Žije v Praze a v Jižních Čechách, nedaleko Jindřichova Hradce.

2002 – 2006 Ateliér ak. mal. Barbory Kyškové, kresba, malba
2000 – 2004 Ateliér ak. mal. Kamily Ženaté, semináře na téma Sebevyjádření pomocí výtvarných prostředků, (Aktivní imaginace jako metoda zkoumání struktury nevědomí a jeho obrazů)

Zájem o kresbu a malbu ji dovedl do Ateliéru ak. mal. Barbory Kyškové. Zájem o sebepoznání pak k ak. mal. Kamile Ženaté. Pokračovala samostudiem a volnou tvorbou. Věnuje se kresbě, malbě a keramice. Své pocity a fantazie převádí do barev a tvarů ve svých obrazech a objektech.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Vlasta Handzelová: Otisky