Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž: Vladimír Mokrý / @366letter

Do 12.8.2018 bude v Kavárně co hledá jméno, Stroupežnického 493/10, Praha 5 (vstup přes parkoviště), přístupná zajímavá výstava Vladimír Mokrý / @366letter.

Multidisciplinární designér a umělec Vladimír Mokrý si na začátku roku 2016 smazal Facebook a místo toho začal každý den kreslit písmena vizuálně inspirovaná konkrétní situací nebo náladou. Na konci projektu překvapivě vznikl srozumitelný text o 366 znacích, který je zároveň jedním odstavcem vyňatým z legendární knihy Nesnesitelná lehkost bytí česko-francouzského spisovatele Milana Kundery. A jak dopadl výsledek?

Vladimír se nedávno rozhodl naplno věnovat umění, a proto za dva měsíce odlétá studovat Concept Art do Montréalu. Sledujte jeho uměleckou cestu na ig: vmokryFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž: Vladimír Mokrý / @366letter