Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Vladimír Brunton: Odhalená Kabala

14. 8.-15. 9. / Czech Photo Centre / Fotografie

Do 15.9.2019 bude v Czech Photo Centre, Na Zlatě 1 (vchod ze Seydlerovy ulice), přímo u metra Nové Butovice na Praze 5, přístupná velmi zajímavá výstava Vladimír Brunton: Odhalená Kabala.

Vladimír Brunton, Je autorem světově originálního ručního zpracování fotoobrazu. Každá fotografie je výjmečným umělecký dílem. Díky zpracovaní starým, řemeslným způsobem, jaký se používal ve fotografii před 100 lety Vladimír vytváří unikátní obrazy na plátno, nebo ruční papír. Dělá ruční papíry až 2×2 metry, na které starými fototechnikami přenáší obraz sluncem – unikátní spojení těchto technologií umožňuje obrazu měnit vzhled podle prostředí, ve kterém je pověšen.

Kdo jsi? 
Odkud jsi přišel?
Kam máš namířeno?
Proč neustále po něčem toužíš a střídavě zažíváš utrpení a radost?

Výstava pojednává o nejstarších principech stvoření světa a evoluce života. Je to volné ztvárnění historie, současnosti a systému učení autentické Kabaly, jejíž počátky odhalení lidstvu jsou 6 tisíc let staré a pocházející z oblasti Mezopotámie.

Stejně, jako téma výstavy je jedinečné i zpracování obrazů. Fotokoláže několika snímků jsou přeneseny na ruční papíry formátu až 2 x 2 metry zvláštní fotografickou technikou, pomocí přírodních sloučenin a slunečního světla. Vlivem prostředí, ve kterém se hotové obrazy poté nacházejí se mění jejich vzhled, odstín a sytost a „žijí“ s okolím. Obraz přitom zůstává dlouhodobě stabilní, archivní kvality.

Každý obraz má krátké popisky, aby vizuální vjem byl správně pochopen ve vztahu k principům Kabaly.

Co je vlastně Kabala?

Na rozdíl od mystických směrů, které neprávem používají název Kabala, je původní, autentická Kabala vědou.

Její vysvětlení zákonů přírody a lidského vývoje je opřeno o důkazy a dosažené zkušenosti hlavních představitelů Kabaly. Popisují zákonitosti vyšších světů, které postupně poznávají, a které ovlivňují ten náš, fyzický.

Tato výstava by měla pomoci najít cestu ke Kabale, která vám odpoví na všechny otázky, které jste kdy v životě měli a hlavně – ukazuje návod, jak váš život v praxi změnit k lepšímu.

Kabala MANual.

Další informace taky na odhalenakabala.cz

….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Vladimír Brunton: Odhalená Kabala