Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Vladimír Blažek: Dere se mi z mysli ven – koláže

14. 9.-17. 10. / Pražská kavárna / Koláže

Do 17. 10. 2021 bude v Pražské kavárně, Dukelských hrdinů 44, Praha 7, přístupná velmi zajímavá výstava koláží Vladimíra Blažka: Dere se mi z mysli ven….

Autor o sobě: „Kdysi jako kluk a mladík jsem rád a často maloval. Pak jsem se stal antropologem, věnoval se odborně a pedagogicky vědám o člověku, měl rodinu a normálně žil. Na malování se nějak nedostávalo. Ale stále jsem věřil, že až někdy… S odchodem do důchodu jsem se k výtvarné tvorbě vrátil.
Nikdy jsem nebyl nikým veden či školen. Nemohu se zaštiťovat žádnou výtvarnou skupinou, uměleckou školou nebo významným tvůrcem. Považuji se za totálního samouka. Mé vzdělání jsou galerie, výstavy a knihy o jednotlivých malířích. Zdrojem inspirace mi jsou především moje oči (co vidím a chci vidět) a ruce (jakou jemnost motoriky ještě zvládají). Věnuji se malbě, kolážím a digitální grafice.“

…..

Všechny fotky z výstavy: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Vladimír Blažek: Dere se mi z mysli ven – koláže