Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Vidím koho co Vidím koho co Vidím koho co – studentů Ateliéru vizuální komunikace Štěpánky Stein

Do 15.8.2020 bude v malé výstavní síni Czech Photo Centre, Na Zlatě 1 (vchod ze Seydlerovy ulice), přímo u metra Nové Butovice na Praze 5, přístupná zajímavá výstava Vidím koho co Vidím koho co Vidím koho co – studentů Ateliéru vizuální komunikace Štěpánky Stein.

Studenti Ateliéru vizuální komunikace představují své fotografie z doby karantény.
Každodenní život v době karantény, reflexe společnosti a jedinečné období, se kterým každý pracuje po svém. To jsou jen některá z témat, která ztvárňují ve svých fotografiích studenti Ateliéru vizuální komunikace.

Výstava představuje vizuální koláž sloužící k vyjádření určité doby, ve které se naše společnost ocitla. Svou práci představí autoři Milan Arnošt, Jiří Kocián, Jitka Kozáková, Matěj Koudelka, Barbora Nosková, Tereza Veselá, a Šárka Zavadilová. Přestože se od sebe výrazně odlišují svou vizualitou a tvůrčími přístupy, spojuje je právě silné vyjádření pocitů či nálad, které často přesahují jedince a dotýkají se celé společnosti.

Příběhy se prolínají od čistě dokumentární tvorby přes módní a portrétní fotografie až po jasně konceptuální projekty založené na principech apropriace. Společným jmenovatelem pro všechny je zkoumání hranic ve fotografickém prostoru a zároveň hledání nového vyjádření v médiu vizuální komunikace. Kde jsou hranice umění a fotografie a jestli vůbec ještě nějaké jsou, i tyto otázky si klade výstava, která reflektuje téma nejen samotnými díly, ale i způsobem své instalace.

Otevřeno každý všední den kromě pondělí od 11 do 18 hodin, o víkendech od 10 do 18 hodin.

Kurátor výstavy: Štěpánka Stein

….

Všechny ukázky z výstavy: PetrFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Vidím koho co Vidím koho co Vidím koho co – studentů Ateliéru vizuální komunikace Štěpánky Stein