Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž @verymary a @joshuadesign

Do 23.12.2017 bude v Salonu Joshua – nejen extravagantní vlasové studio, Slovenská 2, Praha 2 (1.a 2.patro sportovní haly Bohemians), přístupná prodejní výstava interiérových doplňků Joshua Design a módního obchodu VeryMary.

Před šesti lety odjeli Martina a Lukáš Černých z Prahy na jednoroční dovolenou na indonéský ostrov Bali. Z dovolené se již takříkajíc nevrátili, na Bali vybudovali společně s kamarádem Petrem Vančurou místo nazvané Joshua District – pět domů postavených z přepravních kontejnerů představují tvůrčí místo pro místní umělce, pořádání kulturních akcí pro veřejnost, ubytování turistů, ale také dílnu ve které vznikají interiérové doplňky Joshua Design a obchodu VeryMary.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž @verymary a @joshuadesign