Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Veronika Tučková: Pod kůží

Do 26. 11. 2023 je v Galerii u Zlatého kohouta, Michalská 3, Praha 1, přístupná zajímavá výstava obrazů Veroniky Tučkové: Pod kůží.

Autorka o sobě píše:

Jmenuji se Veronika Tučková (původně Štanclová) jsem pravnučkou naivní malířky Marie Krůtové a vnučkou malířky Jany Štanclové.

Již od brzkých školních let jsem se ráda věnovala výtvarným uměním, zejména pak kresbě a malbě. Od roku 2012 jsem své nadání dále rozvíjela pod odborným vedením MgA. Jirky Housky. V posledních letech jsem se začala věnovat převážně abstraktnímu umění, které je dodnes mojí velikou láskou a vášní.

O mých obrazech se dá říci mnoho, ale žádní dva lidé o nich neřeknou to samé. Proto bych Vás ráda pozvala, na některou z mých aktuálně probíhajících, či plánovaných výstav, kde si můžete mé obrazy prohlédnout na živo, případně i odnést domů.

https://www.vertuc.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Veronika Tučková: Pod kůží