Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Veronika Matějková: Tichá místa

Do 27.7.2019 bude v X-Foto gallery cafe, Hybernská 24, Praha 1, přístupná krásná a zajímavá výstava fotografií Veroniky Matějkové: Tichá místa.

Veronika Matějková – s prvním manuálem od prarodičů začala fotit už v osmi letech a vášeň pro „zachycení okamžiku“ jí už zůstala. V roce 2005 absolvovala první zkušební ponor a svět před objektivem se najednou rozšířil i o řeky, jezera, moře a oceány. Po prvních fotografiích pořízených malým kompaktem přešla na zrdcadlovku Canon EOS 50D v pouzdře Ikelite a blesky stejné značky. Minulý rok rozšířila svoji výbavu také o bezrcadlovou Fuji XT-2 , kterou pro své kompaktnější rozměry používá hlavně při své další zálibě – cestování.

Svými snímky prezentuje atmosféru pod vodní hladinou a také ráda experimentuje s kreativní bazénovou fotografií. Její fotografie získali již řadu ocenění.

www.veronikamatejkova.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Veronika Matějková: Tichá místa