Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž venkovní výstavy Galerie 9 v plenéru

Zhruba do 20.9.2015 bude ve venkovních vitrínách v Praze 9 – ve Vysočanech na kraji parku proti poliklinice a na Proseku před OD Billa mezi stanicí metra Prosek a stanicí autobusu, přístupná první část výstavy Galerie 9 v plenéru, kterou se prezentuje 22 let Galerie 9. Zde najdete ukázky z Proseku, kde proběhla zahajovací vernisáž.

Od roku 1993 – nejdříve v Obecním domě v Jandově ulici a od roku 2004 pak v historické budově vysočanské radnice – je pro Vás otevřena Galerie 9.

Za dvaadvacet let své existence uspořádala kolem 330 výstav v jednoznačné a jednoduché koncepci: každý měsíc přinést něco, co diváky zaujme a potěší, s pevnou hranicí úrovně, ale naprostou svobodou témat, forem, žánrů a technik, a s důrazem na čistou a dílům i prostoru adekvátní instalaci.

Plakáty na dvou místech v Praze 9 – ve Vysočanech na kraji parku proti poliklinice a na Proseku před OD Billa mezi stanicí metra Prosek a stanicí autobusu – Vám ve zhruba dvouměsíčních cyklech postupně nabídnou průřez historií Galerie 9 v dílech umělců, kteří tu vystavovali, vystavují i vystavovat budou.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž venkovní výstavy Galerie 9 v plenéru