Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž velké výstavy Akta Erotika III.

Do 11. 9. 2021 bude ve všech prostorách Galerie Art Mozaika, Politických vězňů 8, Praha 1, přístupná parádní rozsáhlá výstava Akta Erotika III.

Výstavu najdete opravdu ve všech prostorách galerie – v chodbách, velké hale, v kanceláři a dokonce i v protiatomovém krytu v podzemí!

3.ročník velké výstavy Akta Erotika sleduje celou škálu projevů erotiky od vrcholného umění až po erotiku v reklamě.

Zatímco první ročník výstavy byl zaměřen čistě na fotografii a druhý naopak na malbu, kresbu a grafiku, ten letošní bude zahrnovat všechna uvedená média, rozšířená ještě o keramiku a sochu. Výstava zahrnuje několik set exponátů reflektujících krásu lidského těla od desítek autorů několika generací – od poloviny 19. století až po zcela současné autory.

Projekt představuje reprezentativní výběr z českého a slovenského erotického umění a v oddělených prostorách Kabinetu erotiky, mládeži nepřístupných, budou prezentovány práce na hranici vnímání tohoto žánru. Výstava je koncipována z několika úhlů pohled a ukazuje proměny a vnímání erotiky a sexuality v průběhu času.

Součástí výstavy bude řada doprovodných programů; workshopy, přednášky, setkání s umělci a akce s mírně erotickým obsahem.

Vstupné: 100 Kč, nutno se ohlásit v kanceláři 105/4 v přízemí, Politických vězňů 8, Praha 1.

Otevřeno Po – Pá 11:00 – 18:00, poslední prohlídka v 17:00.

http://www.artmozaika.eu/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž velké výstavy Akta Erotika III.