Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž velké přehlídky POKOJE 2023

Pouze do 19. 11. 2023 je v Hrzánském paláci, Celetná 12, Praha 1, přístupná velká skupinová výstava festivalu POKOJE 2023.

Architektura, volné umění a design pod jednou střechou – to je Přehlídka mladého umění Pokoje, jež pravidelně představuje tvorbu studentů a studentek vysokých uměleckých škol v netradičních prostorách opuštěných pražských budov a paláců.

 Pokoje jsou zároveň jedinečným celorepublikovým setkáním, které iniciuje výměnu myšlenek i přístupů začínajících umělců. Pořadatelem akce je Containall o.p.s. – obecně prospěšná společnost, která provozuje mobilní kulturní centrum Containall vytvořené z přepravního kontejneru. Sezónní aktivity Containall o.p.s. i jednorázové výstavy jako Pokoje rozšiřují od roku 2013 kulturní nabídku v hlavním městě.

Více informací o výstavě a programu na webových stránkách www.prehlidkapokoje.cz.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž velké přehlídky POKOJE 2023