Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Vasil Artamonov: Ptačí perspektiva

Do 30. 4. 2024 je v galerii Rohovka v kulturním centru Vzlet, Holandská 669/1, Praha 10 – Vršovice, přístupná velmi chytrá a zajímavá výstava Vasila Artamonova: Ptačí perspektiva.

Výstava Ptačí perspektiva zachycuje to, co umělce obklopuje.

Díla vznikala poslední tři roky a lze v nich číst metaforický příběh, který se prolíná do drobných kapitol, na jehož pozadí je náš přetechnizovaný svět, který sdílíme s ostatními, jejichž výhledy mohou být velmi rozdílné.

Vasil Artamonov (*1990) je ruský umělec žijící v Praze. Společně s Alexeyem Klyukovem tvoří umělecké duo, které se věnuje současnému postkonceptuálnímu umění. Zajímají je protesty namířené proti politickému kánonu, umění a veřejnému životu.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Vasil Artamonov: Ptačí perspektiva