Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Václav Bláha: Příběhy II.

10. 12.-25. 1. / Galerie Via Art / Malba

Do 25.1.2019 bude v Galerii Via Art, Resslova 6, Praha 2, přístupná zajímavá výstava obrazů Václava Bláhy: Příběhy II. Výstava je otevřena ve dnech úterý – čtvrtek 13 – 18 hod, v pátek 13 – 17 hod.  25.12.2018 – 2.1.2019 zavřeno.

Václav Bláha studoval v letech 1968 až 1974 na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru monumentální malby u profesora Arnošta Paderlíka. Patří ke generaci, která vstupovala do českého výtvarného umění na počátku nastupující normalizace a absurdita doby se u něj výrazně odrazila v existenciálním pojetí lidské figury. V roce 1987 se stal členem Volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece… a je rovněž členem Spolku výtvarných umělců Mánes.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Václav Bláha: Příběhy II.