Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Václav Benedikt: Obrazy

2. 2.-19. 3. / Galerie Portheimka / Malba

Do 19.3.2017 bude v galerii Portheimka, Štefánikova 12, Praha 5, přístupná výstava Václava Benedikta: Obrazy. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Václav Benedikt

Narozen 10. 7. 1952. Studoval u prof. J. Patery. Od roku 1993 spolupracuje s Galerií Benedikt ve Švýcarsku. Jeho díla jsou řazena do okruhu lyrické abstrakce a analytické malby. Uspořádal 41 samostatných a účastnil se 52 kolektivních výstav. Václav Benedikt je členem Sdružení přátel Galerie bratří Čapků a členem Česko-Bavorského uměleckého spolku.

Nositel mnoha prestižních cen (ceny Masarykovy akademie umění, ceny Salvatora Dalího, medaile Franze Kafky…), člen Jednoty umělců výtvarných v Praze založil a již 11 let vede sdružení umělců Beneart. Organizuje výtvarná sympozia a workshopy v ČR, Italii a dalších zemích Evropy. Vedle mnoha kolektivních má za sebou přes sto samostatných výstav doma i v zahraničí.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Václav Benedikt: Obrazy