Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž: UŽ JE NEJHŮŘ II. / Kolektiv autorů

21. 9.-10. 10. / Rock Café / Kresba

Do 10. 10. 2021 bude v klubu Rock café, Národní 20, Praha 1, zdarma přístupná velmi zajímavá skupinová výstava UŽ JE NEJHŮŘ II.

Před volbami je ten nejlepší čas, aby výstava opět lidem připomněla, proč je dle vystavujících autorů na politické scéně hodně zle. Na výstavě bude zastoupené umění napříč žánry – od realistické malby z ateliéru profesora Berana přes sochu, fotografii, grafiku, kresbu až po video art a street art. To vše od těch nejlepších v umělců, které naše scéna nabízí.
 
Během pandemie se při světlech puštěných na plný výkon ukázalo, jak si naše vláda plní jen své soukromé priority a nás občany drží jako rukojmí, které zadlužila na nespočetně dalších let. Vystavující umělci se na to nemohli dále jen dívat a museli zareagovat tak, jak jim to jde nejlépe – svou prací!
 
Vystavující umělci: Jiří Macht2, Jindřich Hájek, Tomáš Kubík, Michal Cimala, Simona Blahutová, Alžběta Jungrová, Barbora Myslikovjanová, Nadia Rovderová, Barbora Bálková, Filip Čapka, Vladimír Strejček, Vavřinec Němec, Kryštof Hošek, Petr Faltus, Michal Škapa, Roman Franta. Tomáš Břínek, Jakub Ječmínek, Marek Gult, Jan Matěják, Wona Wena, Irena Procházková, Pavel Šťastný a další.
 
Výstava proběhne současně v Galerii 90° v Černošicích a v Rock Café.
 
Kurátor výstavy: Jiří Macht2
 
Otevírací doba klubu:
pondělí – čtvrtek 12.00 – 03.00
pátek 12.00 – 04.00
sobota 17.00 – 04.00
neděle 17.00 – 01.00


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž: UŽ JE NEJHŮŘ II. / Kolektiv autorů