Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž umělecké skupiny Queer Teens

Do 9.8.2018 bude v Patra – kafe, klub, galerie, Krymská 17, Praha 10, přístupná v horním patře výstava umělecké skupiny Queer Teens.

„Kromě společné zábavy a pohybových aktivit jsme se na minulých setkáních našeho pravidelného Queer Teens workshopu činili i umělecky a v Patrech vám představíme svou výtvarnou a filmovou tvorbu.“

Výstavu pořádá Transparent v součinnosti s organizací Prague Pride.

Queer Teens:

Je ti pod 21 a kladeš si otázky spojené se svou genderovou nebo sexuální identitou? Vrtájí ti v hlavě slova jako lesba, gay, genderqueer, bisexual, nebo trans? Nabízíme bezpečný prostor pro diskuzi, vzdelávací, výtvarné a pohybové aktivity, které vedou kreativní lektorky s podobnou zkušeností hledání sebe sama. Vítaní jsou všichni.

http://www.transparentprague.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž umělecké skupiny Queer Teens