Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž třídenní výstavy Lény Brauner (s live paintingem)

Jenom do 30.6.2016 bude v Kavárně co hledá jméno, Stroupežnického 493/10, Praha 5 (vstup přes parkoviště), přístupná nová výstava Lény Brauner.

Léna Brauner
Malba / kresba / ilustrace

Malířka, kreslířka a ilustrátorka. Tvoří snové pohádkové krajiny, které zabydluje svéráznými bytostmi, živočichy a tvory, ale také portréty a figury zvláštních nálad. V jejím stylu hraničí dětská naivita s citlivým, někdy až surrealistickým pohledem vědoucího pozorovatele. Ve svých barevných i černobilých kompozicích často kombinuje různé malířské techniky, s přesahem ke koláži a tisku. Zabývá se také malbou na oblečení a volnou ilustrací. Ráda kreativně zasahuje do veřejného prostoru a její díla tak zdobí interiéry institucí i nevyužité urbanistické plochy. Ve spolupráci s Lunchmeatem maluje živě a pomocí kamery své malby promítá, ať už při svébytných site-specific instalacích, nebo na prázdné zdi měst.

https://lenabrauner.com/

https://www.facebook.com/braunerlena/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž třídenní výstavy Lény Brauner (s live paintingem)