Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Tomáše Třeštíka a výherců fotosoutěže #milujuceskehory

23.11.2015 proběhla v popupstore, Havanská 3A, Praha 7, slavnostní vernisáž Tomáše Třeštíka a výherců fotosoutěže #milujuceskehory.

Z technických důvodů je vlastní výstava posunuta na leden až únor 18.1.2016 – 12.2.2016, kdy bude probíhat v Mediálním centru Orbis, Vinohradská 46, Praha 2.

Jedná se o výstavu fotografií Tomáše Třeštíka, ambasadora soutěže#milujuceskehory. Vedle Tomášových exkluzivních fotografií s tématikou českých hor se můžete pokochat i vítěznými fotografiemi celé soutěže.

Návštěvníci se můžou těšit na velkoformátové tisky i digitální promítání toho nejlepšího, co fotografická soutěž Česko – země příběhů přinesla.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Tomáše Třeštíka a výherců fotosoutěže #milujuceskehory