Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Tomáš Vavříček _ PTÁCI PIJOU LANĚ

14. 6.-24. 6. / White Pearl Gallery / Instalace

Pouze do 24.6.2018 bude ve White Pearl Gallery, Dittrichova 5, Praha 2, přístupná zajímavá pop up výstava Tomáše Vavříčka _ PTÁCI PIJOU LANĚ.

Zveme vás na jedinečný audio-vizuálního event, inspirovaný tématem- TYRANIE OKAMŽIKU NEB LIDSKÝ HLAS JE ODRAZEM LIDSKÉ BLBOSTI.
(S jemnou návazností na práce Johna Cage. )

S využitím nových technologií budete svědky jak Tomáš Vavříček pomoci algoritmické soustavy rovnic a neuronových spojů zhmotní tmu. Uslyšíte chuť a uvidíte ticho a prostředky kterými se dorozumíváte myslíc, že něco někomu sdělujete, budou náhle k popukání.

Pojďme se proto pokusit najít nový způsob komunikace. Z neuronové sítě, či z výbuchu vesmíru, nebudete muset chápat nic. Proto prosíme o dochvilnost.

Tomáš Vavříček (*1985), blíženec, absolvent Akademie Výtvarných Umění v Praze v ateliéru Milana Knížáka, nabyl zkušeností i u Veroniky Bromové, Jiřího Davida či Federica Diaze a dnes je velmi charakterní, multimediální umělec, působící v Praze, Brně i rodných Boskovicích. Svou malířskou a grafickou tvorbu velmi záhy rozšířil o divadelní polohy a sociálně zaměřené projekty ve veřejném prostoru. Mezi nejznámější patří divadelní inscenace Továrna na Absolutno, dlouhodobý projekt Chemistry Brothers, či instalace Plíce. Za zmínku potom rozhodně stojí i jeho poslední výstavy v Galerii Portheimka (CZ) a v Envoy Enterpises (US).

Výstava je druhou ze série letních událostí Big Bang Blossom (++18)Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Tomáš Vavříček _ PTÁCI PIJOU LANĚ