Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Tomáš Umlauf: Some of my old classics

30. 5.-3. 7. / Kavárna Citadela / Fotografie

Do 3.7.2019 bude v kavárně Citadela, Klimentská 16, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava fotografií Tomáš Umlaufa: Some of my old classics.

„Výstava prezentuje především fotky z 90. let, kdy jsem nejvíce cestoval a pohyboval se svobodně po všech kontinentech. Objevoval jsem svět svým fotoaparátem. Byla to doba bez internetu a mobilu. Neustále fotím pouze analogovým způsobem a vyvolávám fotky.“ (T. Umlauf)

……

Tomáš Umlauf *1963

Český fotograf a cestovatel Tomáš Umlauf emigroval se svou rodinou v roce 1969 do Švýcarska. Jeho první černobílé fotografie vznikly při jeho cestě na motorce po Španělsku v roce 1985. Studoval sociologii v Curychu a svou první výstavu fotografií realizoval v Belfastu v Irsku. Vystavoval také v New Yorku, Curychu, Budapešti a několikrát v Praze. Za svůj život procestoval více než 90 zemí na 5 kontinentech.

……

Akustický koncert na vernisáži: Monika Šonková a Gunter Kyncl.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Tomáš Umlauf: Some of my old classics