Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: Ministři nitra

Jen do 2.3.2017 poběží v prostorech uměleckého studia spolku Prám, Čerpadlová 4b, Praha 9 (vlak, tram, bus Nádraží Libeň), velmi zajímavá výstava Tomáše Skály & Vojtěcha Kisse: Ministři nitra.

Otevřeno každé pondělí a čtvrtek 14:00 – 19:00. Pro domluvu osobní prohlídky s autory kontaktujte studio Prám prostřednictvím emailu nebo telefonu.

Jsme svědky setkání dvou invenčních experimentátorů, hledačů nových technik a postupů posedlých detailem a krásou řemesla. Na výtvarném poli se setkávají dva ministři nitra: sochař a animátor, aby spolu několik dní a nocí pracovali na proměně galerijních prostor ve scénu z jiného světa, v němž se soubor soch a artefaktů Tomáše Skály v originálně vytvořené architektonické kompozici setkává s kulisami z filmu Vojtěcha Kisse: ANATOMIE PAVOUKA.

http://pramstudio.cz/program/tomas-skala-vojtech-kiss/
http://tomasskala.cz/
http://www.truelovers.cz/author/vojtechkiss/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: Ministři nitra