Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Tomáš Němec: Ukradená růže

14. 4.-2. 5. / The Chemistry Gallery / Malba

Do 2. 5. 2015 bude v Galerii Chemistry, Bubenská 1, Praha 7 (vstup od Vltavy), přístupná výstava Tomáše Němce: Ukradená růže.

Tomáš Němec (*1986) je jeden z nejtalentovanějších současných malířů nejmladší generace. Absolvent AVU z roku 2012 je jeden z nejčitelnějších a nejvýraznějších představitelů silné rittsteinovské školy intenzivního expresivního realismu. Tematicky se pohybuje na stejném poli, jako klasičtí malíři: portrét, krajina, zátiší. Na své nejnovější samostatné výstavě v The Chemistry Gallery představí hlavně dvě poslední zmíněné polohy. Přijďte se podívat na výstavu autora, o kterém v blízké budoucnosti ještě hodně uslyšíme, a to v Čechách i v zahraničí.

Kurátoři: Michal Pěchouček, Petr Hájek

Hudební doprovod na vernisáži:
Petr K (Radost FX)
Lumiere (Buddha Bar, Komiks)

www.thechemistry.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Tomáš Němec: Ukradená růže