Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Tomáš Jungvirt: Z dílny fotografické

Do 2.7.2016 bude v galerii kavárny Velryba, Opatovická 24, Praha 1, přístupná v obou patrech zajímavá a krásná výstava Tomáše Jungvirta: Z dílny fotografické.

Tomáš Jungvirt… osobnost s velmi širokým uměleckým rejstříkem: malíř, sochař, restaurátor, architekt a v současné době především fotograf.

V roce 1980 emigroval do Německa, kde se díky své mnohostranné talentovanosti brzy prosadil. Kromě tvorby vlastních děl se věnuje také restaurátorství celých objektů (zámky, kostely), navrhuje rovněž vnější podobu městských staveb i celých čtvrtí. Dnes žije střídavě v jižní Francii (Provence), Německu (Karlsruhe) a Praze. Jeho práce zaznamenává v Německu i ve Francii nepřehlédnutelný příznivý ohlas.

https://www.facebook.com/Tom%C3%A1%C5%A1-Jungvirt-Fotograf-1034168166597033/

http://www.tomasjungvirt.com/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Tomáš Jungvirt: Z dílny fotografické