Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž The Nixon Surf Challenge 2015

8. 10.-29. 10. / Analogue / Fotografie

Do 29.10.2015 bude ve fotografickém obchodě a galerii Analogue, Vlašská 10, Praha 1 – Malá Strana, přístupná zajímavá výstava The Nixon Surf Challenge 2015.

Selekce úžasných fotografií pořízených s Lomography fotoaparáty a objektivy během závodů The Nixon Surf Challenge 2015

Lomography a Nixon vás s potěšením zvou na výstavu The Nixon Surf Challege 2015 v Lomography Gallery Stores v Paříži, Hong Kongu, New Yorku, Londýně, Tokiu a několika dalších místech po celém světě, jako je galerie Analogue pražské Lomography Amabasády.

Díky úspěšné spolupráci v roce 2014 Lomography a Nixon opět spojili své síly v rámci surfařských závodů The Nixon Surf Challege 2015. K oslavě této spolupráce pořádáme novou výstavu, která představí třicet fotografií ze zákulisí celé akce. Snímky pořídili na Lomography fotoaparáty a objektivy fotografové Bastien Bonnarme, Benjamin Wu Tiu Yen a surfaři, kteří se zúčastnili závodů, které se letos konaly v Hainan – na malebném ostrůvku jižní Číny.

Výstava bude uvedena ve dvou termínech. V prvním kole se představí v září v New Yorku, Paříži a Hong Kongu. V druhém kole ji uvedou galerie v Londýně, Tokiu, Portu, Kapském městě a v Praze.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž The Nixon Surf Challenge 2015