Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Tereza Kopelentová: Krajina posedlá tmou

Do 2. 12. 2023 můžete v Pánské pasáži, Na Příkopě 23, Praha 1, navštěvovat v nově otevřené galerii Teleport velmi zajímavou a hodně nevšední výstavu fotografií Terezy Kopelentové: Krajina posedlá tmou.

Otevřeno jen Středy, Pátky a Soboty 11:00 – 19:00, nebo po telefonické domluvě.

Nakoukněte spolu s námi do pražské psychedelické hudební scény prostřednictvím fotografií Terezy Kopelentové.
Série Krajina posedlá tmou je subjektivním portrétem členů pražské psychedelické hudební scény. Zachycuje atmosféru pražských koncertů a oddanost jejích členů kouřit jednu cigaretu za druhou a tančit v kovbojských botách až do rána, ale i jejich domovy, které ještě o kus dál rozšiřují tenhle svébytný ostrůvek svobody a ideálů.
 
Tereza Kopelentová dokončuje studium žurnalistiky na Fakultě sociálních věd UK. To do značné míry ovlivňuje její fotografickou tvorbu, ve které tíhne k dokumentu a analogové fotografii.
Kurátorkou výstavy je fotografka a vysokoškolská pedagožka Štěpánka Stein.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Tereza Kopelentová: Krajina posedlá tmou