Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Tamir Maxmilián Yaffe: Sklep nechtěných myšlenek

Do 16. 3. 2024 je v Cafe Time Music – Kavárně Muzea Hudby, Karmelitská 2, Praha 1 – Malá Strana, přístupná velmi zajímavá a působivá výstava Tamira Maxmiliána Yaffe: Sklep nechtěných myšlenek.

Výstava „Sklep nechtěných myšlenek“ je první samostatnou výstavou mladého začínajícího fotografa a umělce Tamira Maxmiliána Yaffe. Mladý student na výstavě představuje výběr svých černobílých fotografií, které doprovázejí jeho vlastní texty a úvahy o životě.

Základním vláknem textu a samotného výběru fotografií, a jeho sestavy je analýza o přemýšlení o světě. Text představuje přístup k životu, jako ke knize, kterou třeba postupně přečíst, a teprve postupně poznávat… Autor diskutuje s divákem o tom, že je zcela legitimní životu nerozumět.

Tamir Maxmilián Yaffe je studentem druhého ročníku oboru fotografie na Střední Průmyslové škole grafické. Yaffe je veden pedagožkou MgA. Adélou Leinweberovou.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Tamir Maxmilián Yaffe: Sklep nechtěných myšlenek