Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Tadeáš Hodík: Dušičková výstava

končí 29. listopadu / Café Alternatif / Malba

Do 29. 11. 2025 je v Café Alternatif, Mezibranská 21, Praha 1, přístupná velmi zajímavá Dušičková výstava Tadeáše Hodíka.

Tadeáš ve svých kresbách pluje temnotou
a jeho vize vás překvapí, potěší i vystraší…
možná se setkáte s duchy, blízkými dušemi i sami se sebou…

Tadeáš Hodík kreslí od malička. Zdokonaluje se sám. Zajímá se ještě o hmyz a bezobratlé živočichy, které také kreslí nebo používá jejich části v kresbách. Detaily těl, křídel… kresli hlavně hororově, temné kresby, ale v jich světlo, někdy až duchovno.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100069432970938



Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Tadeáš Hodík: Dušičková výstava