Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Sváteční žižkovský Montmartre 2022

Do 5. 1. 2023 bude ve Výstavní síni Antonína Navrátila, Nové sdružení, Husinecká 8, Praha 3, přístupný Sváteční žižkovský Montmartre 2022.  Otevřeno Út – Čt 15 – 18. Všechny fotky z výstavy a vernisáže: Petr.

Již osm let probíhají v ateliéru v Husinecké 8, úspěšné výstavy, také v rámci projektu „Žižkov – pražský Montmartre“, kde se prezentují jednotliví členové NSPU a pozvaní sympatizanti projektu .Tvoří umělecký dialog příslušníků sdružení sídlícího v této jedinečné, fenomenální části Prahy, kde mnozí i žijí a tvoří. Poprvé proběhla výstava „Žižkov – pražský Montmartre I.“ v roce 2013. U příležitosti výstavy vznikl i kalendář sdružení, který spojoval tvorbu členů sdružení s geniem loci této pražské čtvrti. Od této pilotní akce, obohacují pravidelně opakované výstavy s různorodým malířským, sochařským i fotografickým zpracováním námětů z historie či současnosti Žižkova, kulturní život jak členů sdružení tak milovníků kultury z celé Prahy.

Více zde: http://www.nspu.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Sváteční žižkovský Montmartre 2022