Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž: Studio PRÁM / Zero Empathy

Do 23.6.2019 bude ve Vnitroblocku + Signature store & Café, Tusarova 31, Praha 7, přístupná velmi zajímavá výstava Studio PRÁM / Zero Empathy.

Studio PRÁM se nachází v objektu bývalé prádelny v periferní čtvrti pražských Vysočan, který prošel kompletní rekonstrukcí, podobně jako VNITROBLOCKu nebo Kavárně co hledá jméno mu ale zůstal jeho původní industriální génius loci. Nachází se zde multifunkční prostor s galerií, kulturním sálem a zejména ateliéry, které slouží jako základna pro partu 12 mladých absolventů AVU a UMPRUM, jejichž tvorba se pohybuje mezi póly volného a užitého umění. I díky mnoha podobnostem, kterými k sobě máme blízko, jsme se rozhodli je oslovit… a zrodila se další velká výstava!

Členové PRÁMu ji pojmenovali „Zero Empathy“ a přistupují k ní s lehkostí a vědomím, že VNITROBLOCK není tradiční galerie, ale multifunkční kulturní centrum. Právě proto se rozhodli tak trochu vzepřít zajetým kolejím klasických výstav a vymyslet instalaci na míru našemu členitému prostoru. Stejně jako je pestrý on sám, bude pestrý i výběr a škála vystavujících autorů, kteří se vyjadřují převážně ve 3D, ale i malbami.

Vystavující autoři:
Roman Kvita
Barbora Klaska
Josefína Jonášová
Ve Ronika Durová
Pavlína Kvita
Magdaléna Roztočilová
Jakub Tytykalo
Jakub Roztocil
Adam Trbušek

Hudba na vernisáži: DJ Forrest Pine

…….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž: Studio PRÁM / Zero Empathy