Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Standa Sedlák: Obrazy

Do 30.4.2017 bude v suterénním foyer Divadla Bez Zábradlí, palác Adria, Jungmannova 31, zdarma přístupná v době kolem představení (18:00 – 19:00) nebo po domluvě s galeristou výstava obrazů Standy Sedláka. Všechny fotky z výstavy: Petr. Část fotek ze zahájení: Honza.

Standa Sedlák

Narozen roku 1962 v Praze. Po vyučeni pismomaliřem v CKD se věnoval výtvarne tvorbě a spolupracoval s ateliery v oblasti výstavnictvi, divadla a filmu. Vystavovat své práce začal v osmdesátych letech. Od devadesátych let žije a pracuje se svou ženou v Torontu.

VÝPOVĚD
„Celé naše vnímaní je ovlivněno kultúrou a prostředim ze kterého jsme vzešli.“
Na svých toulkách se snažím zachytit prchavý pocit čehosi, co uz jsem možná zažil a viděl, toho co výpravěji lidé, stromy, tráva, či letíci oblaka. Snad je to jen osamělost stromu uprostred lesa nebo tajemný svit v nočních uličkach. Kdo ví ?Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Standa Sedlák: Obrazy