Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Sportovní legendy očima Jakuba Ludvíka

Do 10.3.2017 bude v galerii v podzemí kavárny a centra ČSOB Inspirace (dříve Era svět), Jungmannovo náměstí 6, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Sportovní legendy očima Jakuba Ludvíka.

Jakub Ludvík se proslavil zejména portrétními fotografiemi osobností českého show-businessu i sportovních hvězd. Jeho snímky jsou pravidelně k vidění v prestižních společenských i módních časopisech, na obalech hudebních nosičů interpertů populární hudby a v rámci reklamních kampaní renomovaných značek.

Na výstavě v ČSOB Inspiraci představuje portréty známých českých sportovců.

Jakub Ludvík

Absolvent fotografické školy v Praze, který se proslavil zejména portrétními fotografiemi nejen osobností českého show-businessu, ale i politiků a sportovních hvězd. Výstavy volné tvorby měly velký ohlas v Moskvě a na Sardinii. Jeho první velká zakázka byla pro značku Gianni Versace v roce 1995 – soubor 22 fotografií největších hereckých a pěveckých osobností.

Od roku 2002 realizoval řadu výstav, např. Legendy umění a sportu na filmových festivalech v Karlových Varech, Zlíně, Novém Městě nad Metují nebo Osobnosti v Galerii PRE a mnoho dalších. Nafotil spoustu kalendářů známých osobností, fotbalových týmů, firem nebo kalendář Hlavního města Prahy. Vydává autorský diář své tvorby. Publikuje u nás i v zahraničí.

www.fotojakubludvik.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Sportovní legendy očima Jakuba Ludvíka