Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Šperky Yris: L’amour toujours

Nejméně do 29.4.2016 bude v kavárně Café 35 Francouzského Institutu, Štěpánská 35, Praha 1, přístupná výstava Šperky Yris:  L’amour toujours.

Jsem žena – mám ráda šperky. Ráda se zdobím, měním svůj vzhled i náladu – díky energetickému působení polodrahokamů. Líbí se mi ušlechtilé a stylově čisté komponenty. Oslovují mě především POLODRAHOKAMY a křišťály SWAROVSKI v kombinaci se stříbrem nebo obecným kovem s kvalitní galvanizací. Před pár lety jsem začala navrhovat a vyrábět šperky ve vlastním stylu – jednoduché, elegantní a ženské. Každý kousek je originál – jeho tvorbě se věnuji s péčí a nadšením. Některé vznikají spontánní inspirací, jiné pak na přání klientek – v souladu s jejich stylem a naladěním. Mám radost, když vidím, jak šperky na ženách ožívají – těší je a sluší jim. Prostě rozkvetou…

Chcete si udělat radost nebo potěšit kamarádku originálním dárkem? Pokud jste z Prahy, zavolejte mi a domluvíme se na setkání u kávy nebo čaje, kde si šperky prohlédnete, vyzkoušíte a vyberete ten nejlepší pro Vás. Můžeme také společně vymyslet šperk “na míru” – tak aby Vám slušel a hodil se k Vašemu stylu.

Mimopražským zájemkyním ráda zašlu fotky šperků mailem (třeba i výměnou za Vaší fotku – snadněji vyberu to, co by Vám mohlo slušet) a vybraný šperk pak na dobírku poštou, dobře zabalený, v bublinkaté obálce, za standardní tarify České pošty.

Všechny šperky dostanete v dárkovém balení – monofilových sáčcích, které zároveň slouží k ochraně šperků. Abyste se mohla dlouho těšit ze stále krásných šperků, doporučuji Vám vyvarovat se kontaktu s vodou, lakem na vlasy a parfémy. Pravidelně čistěte a pečujte o šperky z ušlechtilých i obecných kovů – např. cídící vatičkou AURON. Vysoký jas křišťálků SWAROVSKI nejlépe docílíte přeleštěním čistým suchým hadříkem. POLODRAHOKAMŮM občas dopřejte odpočinek a nechte je dobít energii na měsíčním svitu (např. na okenním parapetu) – ideálně o úplňku.

Potěší mě, když Vám některý z mých šperků udělá radost.

www.yris.cz

https://www.facebook.com/YRIS.CZ/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Šperky Yris: L’amour toujours