Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Sovopičky v New Yorku

13. 11.-8. 12. / Point / Fotografie

Do 8.12.2018 bude v nově otevřeném café – baru galerii Point pod Galerií Jaroslava Fragnera, Betlémské náměstí 5a, Praha 1, přístupná zajímavá výstava fotografií Sovopičky v New Yorku.

Ještě, než spatřil světlo světa důkaz lásky Adama Vopičky a Andrey Sovové, vydala se tato dvojce, která není tvůrčí jen v lásce, na společnou cestu do New Yorku. Jejich syn Sam byl s nimi, ovšem jediné, co na této výpravě poznal bylo tamější jídlo a pití, protože se na svůj výstup teprve připravoval. Dnes už mohou oba rodičové přiznat, že jejich syna nejspíše ovlivnila i atmosféra tohoto místa, protože ne nadarmo se mu říká „Město, které nikdy nespí“.

Výstava zachycuje léto v nejlidnatějším městě Spojených států amerických pohledem dvou zamilovaných lidí z Malé Strany, kteří mají oproti generaci svých rodičů to štěstí, že si mohou mládí užít i mimo svůj domov.

Všechny fotografie jsou pořízeny na streetový fotoaparát Fujifilm X100F s pevným objektivem 23mm, který fotografiím dodává ten správný umělecko-dokumentární přesah.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Sovopičky v New Yorku