Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž skupinové výstavy Kuráž

Do 27.8.2015 bude v Galerii umění pro děti, Nám.Franze Kafky 3, Praha 1, přístupná vyjímečně „dospělácká“ skupinová výstava Kuráž.

Jde o uspořádání tzv. salónu a představení originální tvůrčí snahy bez ohledu na vzdělání, věk, styl, či techniku. Chceme tak dát příležitost všem, jenž milují tvorbu a nebojí se jít s kůží na trh. Svoboda obsažena v díle,kterou umělecký svět obsahuje a nezbytně potřebuje, bude konfrontována pouze se subjektivními pocity každého jednotlivého diváka.

Jedná se o prodejní výstavu, takže máte možnost si i vystavovaná díla zakoupit. Proč mít doma plakát, když můžete mít originální obraz umělce?!

Omezená provozní doba:
Středa 15 – 19 hod
Neděle 15 – 19 hod

Možnost individuálních prohlídek pro jednotlivce i skupiny. Bližší informace: rezervace@galeriegud.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž skupinové výstavy Kuráž