Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž skupinové výstavy Future Ready

Do 27.9.2018 bude ve výstavních prostorách projektu Hybernská 4, Praha 1, (u vrátnice doprava nahoru a do 3.patra) přístupná velmi zajímavá skupinová výstava Future Ready.

20 místností I 20 diplomantů AVU I 20 hostů

Dvacet letošních absolventů Akademie výtvarných umění v Praze nespojuje téma, přístup k tvorbě ani vyjadřovací prostředky. Společná je životní pozice na rozhraní definované studijní fáze a otevřené nestrukturované budoucnosti. Přes mnoho vzorů a doporučení není zatím nikomu příliš jasné, jak se na následující období připravit. Zdá se, že jednou z důležitých kompetencí umělce je komunikace, schopnost navazování a budování vztahů a spolupráce. Proto byli vybraní absolventi vyzváni k spolukurátorství – volbě spoluautora výstavního prostoru. Možnost volby nebyla limitována okruhem spolužáků, ale byla rozšířena napříč generacemi a profesemi až po neuměleckou sféru. Společně zabydlí prostor vylosované místnosti třetího patra Kampusu v Hybernské 4. Koho a proč diplomanti ke spolupráci přizvali, je možné vidět do 27. 9.2018.

Zúčastnění autoři: Miroslav Šeda I Josefína Černá I Sebastian Wojnar I Martin Žák I Renata Cziroková I Barbora Procházková I Seiko Hihara I Vanda Michalská I Veronika Gabrielová I Soyoungg Bae I Jakub Pospíšil I Martin Kyrych I Denisa Švachová I Julie Lupačová I Ondřej Filípek I Jan Uličný I Pavel Dušek I Jan Volár I Sara Zahorjanová I Tomáš Kažimír I Ondřej Vicena I Eliška Lhotská I Nikola Nikolai I Zdeněk I Michal Rapant I Eva Lukešová I Vojtěch Adamec I Jan Vlček I Ondřej Mestek I Josef Dvořáček I Matouš Háša I Jan Gemrot I Jan Sýkora I Mark Ther I Vojtěch Jehlička I Adam Kovalčík I Miriam Kaminská I Kristýna Kottová I Karíma Al-Mukhtarová I Filip Turek

Kurátorka: Daniela KramerováFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž skupinové výstavy Future Ready