Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž sklářského mistra brusiče Aleše Zvěřiny: Původní technika, současný design

6. 10.-31. 3. / Artěl concept store / Socha

Nejméně do 31.3.2017 bude v Artěl concept store, Platnéřská 7, Praha 1, (v galerii v podzemí) přístupná zajímavá výstava sklářského mistra brusiče Aleše Zvěřiny: Původní technika, současný design.

Otevřeno je 10:00-19:00 každý den, vstup na výstavu je zdarma.

Připravovaná výstava motivů broušeného skla zhotoveného výhradně pro firmu ARTĚL mistrem brusičem Alešem Zvěřinou, kterou uvádí butik ARTĚL Concept Store, vzdává hold jak broušení skla jakožto tradiční sklářské technice, tak i jejímu uznávanému mistrovi a držiteli řady ocenění. Nová výstava tuto velmi specifickou sklářskou techniku předvede na třech motivech skla značky ARTĚL.

Aleš Zvěřina & studio AZ-Design se orientuje na kvalitní řemeslné umění, které v dnešní době nejen inspiruje, ale i našeho zákazníka svou silou zasáhne. Dáváme přednost dílům, která mají hloubku. Pod značkou AZ-Design se ukrývá autorská a designová činnost, kompletní realizace od návrhu až po finální výrobek. Provádíme vysoce kvalitní profesionální opracování skla do interiéru, exteriéru, pro kulturní, sportovní a jiné akce, vyrábíme plastiky, trofeje a upomínkové předměty, k čemuž používáme řadu technik: broušení (hranařské a kuličské), foukání, pískování, řezání DIA pilou, zavrtávání, pískování povrchové a reliéfní, lepení skla, leštění, malování (zlato, platina, listr, kresby malováním a modelováním…)

http://www.az-design.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž sklářského mistra brusiče Aleše Zvěřiny: Původní technika, současný design