Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Sina Boroumandi: Na pomezí / In between

Pouze do 14.8.2018 bude v galerii v podpalubí (A)VOID Floating Gallery na náplavce u Výtoně / Železničního mostu, Praha 2, přístupná zajímavá výstava Sina Boroumandi: Na pomezí.

Sina Boroumandi (* 1980) je umělecký fotograf žijící a pracující v íránském Teheránu. Vystavoval jak v Íránu, tak i v zahraničí – v Německu, Polsku, Skotsku, Rakousku. Pro zachycení různých odstínů reality Sina většinou fotí na film.

Série In Between vychází z teorie autora kvantové mechaniky, držitele Nobelovy ceny Wernera Heisenberga, co popisuje zvláštní povahu reality uprostřed mezi možností a skutečností, manifestace mezi představou oudálosti a skutečnou událostí. Tyto fotografie nafocené na analogový foťák středního formátu s dvojitou čočkou Ljubitel, který přeměnil na dírkovou komoru, ukazují snahu autora nalézt tuto hypotetickou realitu, v níž se potkávájí iluze, sny a strachy.

https://www.facebook.com/sina.boroumandi

Elis Unique, kurátorka bleskové výstavyFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Sina Boroumandi: Na pomezí / In between