Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Simona Blahutová – Rádio Propaganda zahajuje vysílání

Do 1. 5. 2022 se můžete v (A)VOID Gallery, Rašínovo nábřeží, Praha 2 (pod Tančícím domem, v oblouku v nábřežní zdi č. 10, u přístaviště parníků), podívat na velmi zajímavou výstavu obrazů Simony Blahutové – Rádio Propaganda zahajuje vysílání.

Simona Blahutová o sobě píše:

Vystudovala jsem Akademii výtvarných umění v Praze, s tříměsíční stáží na Robert Gordon University ve skotském Aberdeenu. Po několika letech na volné noze jsem začala učit modelování na VOŠR v Písku, od r.2012 grafický design na středních výtvarných školách. Se svými studenty usilujeme o vzájemně otevřený vztah, pochopení se, diskuze o směřování naší společnosti a smyslu věcí, které v ní vytváříme. Tématem mých obrazů je často lidská bytost v obležení temné síly, stínu nebo zrcadla. Snažím se rozkrýt a dekódovat tuto nepochopenou a špatně interpretovanou negativní složku života a vesmíru, a nalézt její příčiny. Postupem času se mým největším zájmem stalo navštěvování těch míst naší planety, která civilizace ještě nespolkla, a ráda bych našla způsob, jak se vymanit ze západního stylu života, aniž by člověk trvale opustil rodnou zemi.

http://www.si-mona.eu/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Simona Blahutová – Rádio Propaganda zahajuje vysílání