Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Šimon Kadlčák: O čem sním X když náhodou spím

Do 29.4.2018 bude v Galerii Jelení, Dukelských hrdinů 25a, Praha 7, přístupná zajímavá instalační výstava Šimona Kadlčáka: O čem sním X když náhodou spím.

Výstavou O čem sním X když náhodou spím reaguje Šimon Kadlčák na současnou dobu, a to už samotným jejím názvem, který si vypůjčil z knihy Andreje Babiše. Výstava je směsí odkazů k současnému životnímu stylu, nejasné identitě a paradoxům vznikajícím v době života ve virtuálním prostoru.

Šimon Kadlčák je absolventem FaVU VUT. Nejprve studoval u Václava Stratila, absolvoval pak u Pavla Sterce. Pracuje s malbou, ovšem otevřeným způsobem – postupně používá instalaci, digitální obrazy i video.

Více informací o umělci zde: metazdarma.tumblr.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Šimon Kadlčák: O čem sním X když náhodou spím