Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Silvia Vezzuto: Memories of summer

20.9.2018 se v novém prostoru Art together by Silvia Vezzuto, Mánesova 71, Praha 2, konala prezentace nazvaná Memories of summer. Výstava je přístupná době výtvarných kurzů (které Silvia pořádá často) a nebo po předchozím objednání telefonem nebo e-mailem.

dott. SILVIA VEZZUTO

Dottore in Discipline delle Arti, della Musica e dello Spettacolo, con lode.

Narodila jsem se v roce 1970 v Itálii, ve městě Brescia. Vystudovala jsem obor fashion design na Istituto di Brescia, technickou grafiku a ilustrace, a poté obor umění na Università degli Studi di Bologna, kde jsem získala titul „dottore“.

Během studií jsem malovala pro prestižní světoznámou uměleckou dílnu MARIANI AFFRESCHI v Brescia a spolupracovala jsem s několika významnými architekty a umělci.

Od roku 1997 tvořím v České republice. Jako jediná v ČR používám techniku strhávané fresky a moderním způsobem kombinuji různé techniky jako jsou mozaiky, „sand art“, olej na plátně a dřevě.

Na má díla se můžete podívat na několika místech v Evropě, ale také v USA, jižní Americe a v Arabských státech. Pokud se Vám nechce jet tak daleko, tak navštivte prodejny Dermacolu v Praze, ale i třeba v Ostravě a zde jsou k vidění má mozaiky.

Zkrátka, jsem vystudovaná italská umělkyně působící v Praze, která jako jediná používá techniku strhávané fresky. Má díla jsou nejen v Praze, ale na různých místech světa v soukromých sbírkách.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Silvia Vezzuto: Memories of summer