Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Sebastian Herkner: Crafting the World

Do 18.12.2015 bude v Okolo/Pedal Project, Bořivojova 77, Praha 3, přístupná zajímavá výstava Sebastiana Herknera: Crafting the World.

Německý designér Sebastian Herkner, aktuálně zařazený magazínem Wallpaper mezi 40 nejtalentovanějších designérů pod 40 let, představí tři řemeslné projekty ze třech odlišných zemí a kontinentů. Konkrétně z Kolumbie, Zimbabwe a jeho rodného Německa.

Sebastian Herkner je mladý designér z Frankfurtu nad Mohanem. Herkner je jedním z nejaktivnějších německých tvůrců současnosti, který vlastním způsobem interpretuje tradici německého funkcionalismu a Bauhausu. Spolupracuje s významnými značkami z oboru, jako jsou například Classicon, Moroso, Very Wood či český výrobce skla Verreum. Jeho práce byly oceněny a nominovány na mnoha výstavách po celém světě, je držitelem řady ocenění včetně Wallpaper Design Award.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Sebastian Herkner: Crafting the World