Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Šárka Vildová (Vild Art): Živel

5. 5.-5. 6. / Rock Café / Malba

Do 5. 6. 2022 bude v klubu Rock café, Národní 20, Praha 1, zdarma přístupná velmi zajímavá výstava Šárky Vildové (Vild Art): Živel.

Výstava Živel představuje řadu dvanácti nových obrazů, které budou volně k přímému prodeji. Hlavní myšlenkou výstavy je abstraktní vyobrazení přírodních živlů voda, oheň, země a vzduch. Autorka výstavy cílí na temperament každého jednotlivce a probouzí v nich jejich niterné touhy.
Jedná se o soubor obrazů s rozmanitou barevnou škálou a výraznou reliéfní strukturou. K vidění bude akrylová malba na plátně v kombinaci s různorodými technikami. Autorčina experimentální tvorba vychází zejména z abstraktního expresionismu, kdy klade velký důraz na detail, a proto se můžete těšit na neotřelost, živost a jedinečnost obrazů. Prodej originálních děl, bude probíhat také v digitální formě NFT.

Šárka Vildová je česká malířka původem z jihočeského Tábora. Je absolventkou SUPŠ Bechyně a tříletého studia na Jihočeské univerzitě, pedagogické fakultě s výtvarným zaměřením. V současnosti tvoří jako jediná umělkyně pod značkou Vild Art, kterou vybudovala společně se svým manželem Martinem Vildem. Vild Art se zaměřuje na ryze abstraktní volnou tvorbu a privátní umění. Více než 200 kusů děl je v současné době v soukromých sbírkách. Každoročně věnují výtěžek z aukčně prodaných obrazů na charitativní účely.

Všechna plátna jsou malována technikou akrylových barev v kombinaci se strukturovací pastou.
Rozměr: 110 x 90 cmFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Šárka Vildová (Vild Art): Živel