Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Šárka Vildová: Abstract 23

12. 7.-3. 9. / Rock Café / Malba

Do 3. 9. 2023 je v klubu Rock café, Národní 20, Praha 1, zdarma přístupná velmi zajímavá prodejní výstava Šárky Vildové (Vild Art): Abstract 23.

Srdečně Vás zveme na unikátní výstavu, která vás vtáhne do fascinujícího světa abstraktního expresionismu. Veškeré obrazy budou volné k prodeji. Tato experimentální tvorba autorky Šárky Vildové, klade důraz na detail a zároveň si hraje s představivostí návštěvníků.

Hlavním cílem výstavy je prezentace umělecké tvorby za rok 2023. Každý kousek je originální a jedinečný, což dokazuje široká barevná škála, různorodé prvky a velikost formátů, jimiž se autorka vyjadřuje.

Přijďte se tedy těšit na barevnou smršť emocí a nechte se unést fantaziemi budoucnosti! Tento přátelský a inspirativní zážitek rozhodně stojí za to zažít na vlastní kůži.

Šárka Vildová
Je česká malířka původem z Jihočeského Tábora. Je absolventkou SUPŠ Bechyně a tříletého studia na Jihočeské univerzitě, pedagogické fakultě s výtvarným zaměřením. V současnosti tvoří jako jediná umělkyně pod značkou Vild Art, kterou vybudovala společně se svým manželem Martinem Vildem. Vild Art se zaměřuje na ryze abstraktní volnou tvorbu a privátní umění. Více než přes 200 kusů děl je v současné době v soukromých sbírkách. Každoročně věnují výtěžek z aukčně prodaných obrazů na charitativní účely.

/ Všechna plátna jsou malována technikou akrylových barev v kombinaci s akrylovou kresbou, pastely a uhlem.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Šárka Vildová: Abstract 23