Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Sarah Dubná: Neškodné úpravy

Do 22.11.2019 můžete v uměleckém knihkupectví Page Five, Veverkova 5, Praha 7, zhlédnout zajímavou výstavu Sarah Dubné: Neškodné úpravy.

A: já myslim, že to je vono
S: myslíš? (Cinká do toho)
A: no
S: kde se to tu vobjevilo?
H: to není vono, to má ňáký chlupatý tělíčko
A: dyť už tady byli minule
S: byli?
A: no letos sem jich už potkal mnoho
S: jo? No to je pěkný

Sarah Dubná (*1993) prošla studiem na pražské AVU v ateliéru Malířství III Vladimíra Skrepla, v současnosti studuje v ateliéru Intermediální tvorby II Dušana Zahoranského a Pavly Scerankové.

Do umělecké praxe Sarah Dubné se propisují její znalosti z předchozích studií biologie, mikrobiologických výzkumů a absolvování včelařského učiliště.
V PageFive představí koláže z kreseb, ve kterých přehodnocuje pojem škůdce. Vše se zaměřuje na hmyz a škůdce, dění na povrchu i pod ním.

Celoroční výstavní činnost PageFive je realizovaná za finanční podpory Magistrátu hlavního města Prahy.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Sarah Dubná: Neškodné úpravy