Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Sametové vzpomínky – výstavy děl žáků a studentů základních, středních a vysokých uměleckých škol

22. 11.-19. 12. / Novoměstská radnice / Kresba

Do 19.12.2019 bude v Galerii Novoměstské radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2 (vstup z Vodičkovy), přístupná výstava Sametové vzpomínky.

Nahlédneme společně do duší dětí a studentů uměleckých škol, ale také umělců, kteří Sametovou revoluci sami zažili. Budete mít jedinečnou příležitost zjistit, jaký mají pohled na události, které se odehrály před třiceti lety, a na osobnosti, které stály u zásadních společenských a ekonomických změn v naší společnosti, tedy u Sametové revoluce.

Vystavena zde jsou díla umělců i žáků a studentů uměleckých škol, kteří se zúčastnili výtvarné soutěže v rámci 4. ročníku festivalu Víno a umění a ztvárnili své myšlenky na téma Jak vnímám Sametovou revoluci.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Sametové vzpomínky – výstavy děl žáků a studentů základních, středních a vysokých uměleckých škol