Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Sabine Marcelis: Wonderwall

Do 30.12.2016 bude v Okolo/Pedal Project, Bořivojova 77, Praha 3, přístupná pouze na předchozí objednání zajímavá výstava – instalace Sabine Marcelis: Wonderwall.

Scholastika přiváží světlo nizozemské designérky Sabine Marcelis.

Sabine Marcelis přijede na pozvání Vyšší odborné školy SCHOLASTIKA přednášet o své tvorbě na poli interiérového a produktového designu. Její poutavá neonová světla a výjimečný cit pro jedinečné vlastnosti materiálů jí otevřely cestu k mezinárodnímu úspěchu. V Praze bude k vidění také její výstava ve studiu OKOLO, ve kterém uvede svou instalaci Wonderwall, představující materiálovou a vizuální anatomii její tvorby.

„Sabine Marcelis je aktuálně jednou z nejreflektovanějších autorek současného evropského designu. Její zájem o materiály a jejich barevný a světelný charakter si pohrává s vnímáním světla, stínů, odlesků a barev. Jakoby Sabine vytvářela zcela novou kategorii užitné tvorby, založené především na meditativních svě-telných gestech,” říká Adam Štěch, teoretik designu a pedagog Scholastiky.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Sabine Marcelis: Wonderwall