Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Roxy Visuals Vol.7

14. 10.-15. 1. / NoD Roxy /

Do 15. 1. 2017 můžete v klubu Roxy, Dlouhá 33, Praha 1, zhlédnout dlouhodobou výstavu Roxy Visuals Vol.7.

Vystavují:

Pavel Forman / Petr Kunc
Petr Krátký
Petr Lysáček
Veronika Slámová
Marek Škubal
René Widourková

Kurátoři: Adam Stanko, Helena Sequens

Cílem projektu Roxy Visuals je oživení prostoru hudebního klubu vizuálním uměním. Klubová atmosféra i estetika je velmi specifická, na první pohled by se mohlo zdát, že silně omezuje. Prostor vytváří problematiku, se kterou není lehké se vyrovnat.

Jsou umělecká díla schopná obstát ve vizuálně náročném, neustále se proměňujícím prostředí nočního klubu? Jak se chovají obsahy uměleckých děl v mediálně popkulturním prostředí? Zachovávají si autenticitu nebo upadají k dekorativnosti? 
Umělcům je umožněno zasáhnout na několika vybraných místech v široké mediální škále vyjádření od klasických médií po site-specific instalace. Na dvou světelných panelech v klidové zóně chill outu dostává prostor literatura.

http://roxyvisuals.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Roxy Visuals Vol.7