Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Roman Lazar: I`m the story

5. 1.-30. 1. / Cafe Kamzík / Malba

Do 30. 1. 2022 bude v Café Kamzík, Hrzánská pasáž, Kamzíkova 8 (vstup též z Celetné), přístupná  zajímavá výstava obrazů Romana Lazara.

Roman Lazar si po studiu na Pedagogické fakultě v Nitře (obor slovenský jazyk a literatura / výtvarná výchova) založil v roce 1990 reklamní agenturu, kde působil jako kreativní ředitel a později jako kreativní konzultant. Byl členem slovenského Art Directors Clubu a členem prezidia Klubu reklamních agentur Slovenska. Také byl porotcem v několika kreativních soutěžích a reklamní tvorbu přednášel i na vysoké škole. Volné tvorbě se začal věnovat až v roce 2012 a od roku 2013 absolvoval několik autorských výstav doma i v zahraničí.

Report z předchozí velké výstavy Romana Lazara v Divadle pod Palmovkou:

Vernisáž Roman Lazar: Hrdý outsiderFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Roman Lazar: I`m the story