Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Robert Vano: Výběr z díla

Do 20.10.2020 najdete v novém módním butiku a galerii Stars Lovers & Friends, Na Slupi 17, Praha 2 – Albertov, v přízemí a v podzemí krásnou retrospektivní výstavu světově známého fotografa Roberta Vano: Výběr z díla.

Světoznámý fotograf Robert Vano se narodil v roce 1948 v Nových Zámcích. Jako mladý emigroval do New Yorku, kde pracoval jako fotografický asistent pro časopisy Vogue, Bazaar, Donna, Mademoiselle a jiné. Od roku 1984 již fotí samostatně. Známé jsou jeho módní fotografie a zejména akty, které zpracovává dnes již málo známou metodou platinotypie

Vystavené fotografie bude možné v průběhu výstavy zakoupit a po jejím skončení spolu s podpisem autora a pečetí pravosti obdržet.
 
V S T U P N É:
Dospělý: 110 Kč
Student: 80 Kč
Senior: 80 Kč
Rodinné vstupné: 250 Kč
(2 dospělí + 2 děti mladší 15 let)
Dítě do 6 let: zdarma
ZTP: Zdarma
 
Akce se koná pod záštitou starostky Prahy 2 Mgr. Jany Černochové.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Robert Vano: Výběr z díla