Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Robert Vano: Jedna láska, jedno manželství

Do 18.8.2018 bude v hlavní hale Hlavního nádraží (u vstupů z parku), Wilsonova 8, Praha 1, přístupná výstava Robert Vano: Jedna láska, jedno manželství.

Putovní výstavu světově uznávaného fotografa Roberta Vana můžete zhlédnout v nádražních halách v krajských městech od května do prosince 2018. Výstava fotografií ukazuje gay a lesbické páry v jejich prostředí s rodinami, přáteli nebo kolegy. Aktéři výstavy jsou z celé  České republiky.

Láska je jen jedna – není hetero a homo verze. Homo páry žijí úplně stejné partnerské životy jako hetero páry, mají stejné strasti i slasti. Jedno jim u nás ale zatím chybí: možnost vstoupit do manželství.

Putovní výstava, kterou jsme připravili ve spolupráci se světoznámým fotografem Robertem Vanem, zachycuje příběhy dvojic, které chtějí vstoupit do svazku manželského, ale zatím nemohou. Uvidíme prostředí, ve kterém se pohybují, jejich rodiny, přátele, kolegy a kolegyně.

Více na https://www.jsmefer.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Robert Vano: Jedna láska, jedno manželství